mashavorobkalo

Masha Vorobkalo Vorobkalo itibaren Hasırcılar Belediyesi, 44000 Hasırcılar Belediyesi/Battalgazi/Malatya, Türkiye itibaren Hasırcılar Belediyesi, 44000 Hasırcılar Belediyesi/Battalgazi/Malatya, Türkiye

Okuyucu Masha Vorobkalo Vorobkalo itibaren Hasırcılar Belediyesi, 44000 Hasırcılar Belediyesi/Battalgazi/Malatya, Türkiye

Masha Vorobkalo Vorobkalo itibaren Hasırcılar Belediyesi, 44000 Hasırcılar Belediyesi/Battalgazi/Malatya, Türkiye

mashavorobkalo

Bu hikaye ile biraz hayal kırıklığına uğradım. Karakterler gerçekten inanılır değildi ve ilişki büyünün gerçekten kalkması için yeterince gelişmedi. Bu türden pek çok kitap okuduğum halde hikaye ilgimi çekmem için kuru ve zordu.

mashavorobkalo

Bilmiyorum. Bu kitap benim için hiçbir şey yapmadı. Ortalama ve karakterler ortalama idi. Bunu bitirmek için kendimi zorlamak zorunda kaldım. Bence yutturmaca değildi. MEH.

mashavorobkalo

Kısa öykülerden ne eğlenceli bir kitap ... ya da sanırım sahneler. Bunların hepsinin, onurlu, gösterişli ve ilginç bir karakter olduğu için Prens'in rolünü en çok sevdiğimi itiraf etmeliyim. Daha sonraki masallar, bir belirsiz, bir mücevher ve bir grup açlık sanatçısı ile ilgili. Karakterlerin hiçbiri Prens kadar ilgi çekici olmasa da, hepsi iyi yazılmış.

mashavorobkalo

şimdiye kadar beklediğimden daha iyi!