alekspfeifer

Aleksandra Pfeifer Pfeifer itibaren Kolagi, Gürcistan itibaren Kolagi, Gürcistan

Okuyucu Aleksandra Pfeifer Pfeifer itibaren Kolagi, Gürcistan

Aleksandra Pfeifer Pfeifer itibaren Kolagi, Gürcistan

alekspfeifer

Bu kitabı okumanın harika olduğunu düşündüm. Otizm, baba-oğul ilişkileri, klonlama ve inanç gibi çeşitli temaları birleştiren tuhaf ama hareketli bir kitaptır. Sonunda korkunç dramatik ve aynı zamanda biraz teatral, ama aksi takdirde bir araya inanılmaz, heyecan verici ve şaşırtıcı, hareketli ve şaşırtıcı olan bir kitap.

alekspfeifer

Bu kitabı bir anaokuluna teslim ettim ve üç ay üst üste yenilemelerini istedim. Bu kitabın birinci sınıfta en popüler olduğunu gördüm. ABC sık sık benim için sıkıcı. Uzun, tekrarlayan ve yenilikleri gerçekten zor. Bu kitabın en önemli özelliği, süper kahramanlara sahip olması ve çocukların okul öncesi çağda süper kahraman hikayeleri istemesi, ancak hikayelerin, çizgi filmlerin veya çizgi romanların hiçbiri henüz onlar için uygun değil. Bu, o yıllar için mükemmel bir köprüdür.

alekspfeifer

Bella hayatını Yakup'un etrafına sarar.

alekspfeifer

Just ok. I expected this book to be much more exciting and along the lines of Harry Potter (OK, so sue me!!). It wasn't at all. There were a few funny moments, but overall,the book just seemed to drag for me.

alekspfeifer

I loved this book...in both French and English...a reminder of the spark of the human in everyone.