constantinamend

Constantin Amend Amend itibaren Thrigby, Great Yarmouth, Norfolk NR29, İngiltere itibaren Thrigby, Great Yarmouth, Norfolk NR29, İngiltere

Okuyucu Constantin Amend Amend itibaren Thrigby, Great Yarmouth, Norfolk NR29, İngiltere

Constantin Amend Amend itibaren Thrigby, Great Yarmouth, Norfolk NR29, İngiltere

constantinamend

Şimdiye kadar en iyi Hıristiyan Kitaplar!

constantinamend

Bu Wally Lamb'ın ilk kitabı ... bir kadının hayatının hem komik hem de dokunaklı kurgusal, birinci şahıs anlatı anlatımı. Bunun bir adam tarafından yazılmış kurgusal bir hesap olduğuna inanamıyorum - gerçekten şaşırtıcı. Wally Lamb, sizi içeri çekmek ve karakterle anlamak ve hissetmek için inanılmaz bir iş çıkarıyor. Onu koyamadım ... okuduğum zamanlarda bile karakteri ve hikayeyi düşünüyorum ve olayların nasıl ortaya çıkacağını merak ediyorum. (ayrıca, Wally Lamb'ın diğer çalışmalarını okuduysanız, O's Come Undone iken aynı derecede etkileyici olsa da, çok çok farklı olduğunu bilin.)

constantinamend

Çok fazla tereddüt etmekten çekinmeyin. Kutsal Kan, Kutsal Kase (Dan Brown'un DaVinci Kodunun temeli olarak kullandığı kurgusal olmayan kitap) üzerinde basit bir Mormon eğimi, tarihsel araştırmalar olmadan. İsrail ve Büyük Britanya arasında bazı ilginç bağlantıları var, ancak pek çok Eski Ahit bu kadar ilginç değildi. İngiliz krallığına bağlanabiliyorsanız, ilginç bulacaksınız. Geri kalanımız için, bu sadece başka bir Kayıp On Kabileler teorisidir.

constantinamend

I read this book everyday on the train back and forth to a job I was growing to loathe more and more. This book really puts your life (and job) into perspective.