lisast

Lisa Storjohann Storjohann itibaren Celil Köyü, 68800 Celil Köyü/Eskil/Aksaray, Türkiye itibaren Celil Köyü, 68800 Celil Köyü/Eskil/Aksaray, Türkiye

Okuyucu Lisa Storjohann Storjohann itibaren Celil Köyü, 68800 Celil Köyü/Eskil/Aksaray, Türkiye

Lisa Storjohann Storjohann itibaren Celil Köyü, 68800 Celil Köyü/Eskil/Aksaray, Türkiye

lisast

Her zaman ve sonsuza dek . . . Bir şekilde hem yetersiz hem de dikkat çekici derecede ince olmayı başaran bir roman. Benim için okuduğum süre boyunca çok çekiniyor olmama rağmen zorunlu bir şekilde okunabilir. Philip Marlowe: Fare piçlerinin tarihindeki en hassas fare piç kurusu!

lisast

Çok temel yazma ve ben (ki iyi olma olasılığı vardı) genel arsa götürdü düşündüm. Ancak isteksiz okuyucular için harika olurdu.

lisast

Kara Hançer Kardeşlik Serisinde 5. Kitap. Bu kitap, kardeşlerin en kurnaz, en zeki olan Vishous'a dayanıyor. Bu kitabı Lover Reveal kadar sevmese de, bu vampir tüm kardeşlerin favorim. Yetişkin bir kez daha derecelendirildi.

lisast

I started out really liking this book, but about a quarter of the way through it began to bore me to tears. I think that it was Twain who said something like, "Don't tell your readers that the lady is singing. Bring her on stage and let them hear her." Well, this book was all telling. I want a GOOD Greek-mythilogical fantasy.

lisast

Meredith and Alan once again have to solve a murder. But interspersed in all of this is always their continuing relationship. Can Meredith commit to him or is she afraid of marriage? A rich man starts the book with a young female visitor. He mysteriously takes her to the hotel and leaves her there. Later that night he is murdered. Why and by whom?