bkchk

Nadya Che Che itibaren Machcin, Polonya itibaren Machcin, Polonya

Okuyucu Nadya Che Che itibaren Machcin, Polonya

Nadya Che Che itibaren Machcin, Polonya

bkchk

Bu kitabı okumadan hemen önce Hayatının Geri Kalanı'nı bitirdim. Ana karakterin kızı bir yayaya çarptı ve öldürdü. Bütün kitap, bu travma ile uğraşan ve hayatlarını yeniden değerlendiren aile hakkında. Sonra bu kitabı alıyorum ve ana karakter bir araba kazası geçiriyor ve arabasındaki yolcuyu öldürüyor. Kitap, ölüme bu kadar hafif ve hüzünlü davranıyor. Ölüm hakkında çok düşünceli ve çok daha saygılı ve anlayışlı bir kitap okuduktan sonra kitabı bitiremedim. Ben de bunu kütüphaneye geri verdim.

bkchk

Keşke devam edip bu reytinge birkaç yıldız daha ekleyebilseydim. WOWWWWW !! BİR RIVETING serisi için inanılmaz bir final! Son derece Chaos Walking Trilogy öneririz! : D

bkchk

Joan De La Haye's 'Shadows' is a well-crafted exploration of a group of damaged characters in South Africa who are involved in a very complicated web of sex, love and murder. The intertwining stories of the characters, as well as the lurking demon's place in the devolution of the main character's psyche, made Shadows a fine page-turner. On the other hand, the prominent inclusion of an incestual storyline was a bit much for me to stomach. While it did help to make the ending be a bit more strong, I feel some of those elements could have been left out. Then again, for a book about 'Shadows' this inclusion did do a fairly good job of having the shadows be reliant on personal, as well as external, demons.

bkchk

I love this book and always have it to hand just in case I need to look something up