jayki

Jonathan Key Key itibaren Kaleboynu Mahallesi, Kaleboynu Mahallesi, 27220 Şahinbey/Gaziantep, Türkiye itibaren Kaleboynu Mahallesi, Kaleboynu Mahallesi, 27220 Şahinbey/Gaziantep, Türkiye

Okuyucu Jonathan Key Key itibaren Kaleboynu Mahallesi, Kaleboynu Mahallesi, 27220 Şahinbey/Gaziantep, Türkiye

Jonathan Key Key itibaren Kaleboynu Mahallesi, Kaleboynu Mahallesi, 27220 Şahinbey/Gaziantep, Türkiye

jayki

Uyanmış Gece Evi serisinin 8. kitabı. Ve bir kez daha, Zoey, Kırmızı Yavru Kuşlar ve Tulsa, Oklahoma, Neferet veya Kalona'dan güvenli değil. Kalona ve Neferet ile neler olup bittiğiyle ilgili çok şey ortaya çıkıyor ve şok edici. Kitap çok iyi yazılmış ve her karakterin uğraştığı ayrı çatışmalar tarafından zenginleştirildiği anlaşılıyor. Bu kitaplar çok daha genç bir nüfusu hedeflese de bundan keyif aldım. Başlıklar çok kısa bir sürede çıkıyor ve bir sonraki taksit için sabırsızlanıyoruz.

jayki

Harry Dresden'in vampir üvey kardeşi Thomas hakkında ek bir hikaye, Harry'i kendisinden kurtarmak için bir davaya dahil oluyor. Bence eğlenceliydi, ama artık onun hakkında hiçbir şey hatırlamıyorum.

jayki

This is by far the best book I have read about being a Christian, being comfortable with your humanity, and in turn sharing the message of Jesus with others. Great for introverted, interpersonal types like me that want to see how they can use their relational strengths to serve God. Honestly, I think it helped me love and accept myself more, but in a challenging way. That sounds really cheesy.

jayki

Excellent read. Hang with the genetics and the stats and you will be rewarded with an engrossing read about cancer, the patients and the researchers/physicians fighting this collection of diseases.