waiz

Yu Sato Sato itibaren Ghena, Uttarakhand, Hindistan itibaren Ghena, Uttarakhand, Hindistan

Okuyucu Yu Sato Sato itibaren Ghena, Uttarakhand, Hindistan

Yu Sato Sato itibaren Ghena, Uttarakhand, Hindistan

waiz

3.5

waiz

Bir sınıf eylem davasıyla ikramiyeyi vuracak gibi görünen bir avukat hakkında hızlı bir okuma.

waiz

Ülkenin dört bir yanında evden, devrimci zamanlarda ve renkli bir yerel mekandan uzak, sorulmamış bir maceradaki bu silinmez kardeş portresi, birçok ödülünü ve daha fazlasını hak ediyor. On bir yaşındaki Delphine, iki kız kardeşinin bakımına sahiptir, çünkü üçü yazları uzun süre devam etmeyen anneleriyle geçirmek için Brooklyn'den Oakland'a gönderilir. Cecile, görünüşte bir içgüdüsel içgüdü veya bakım tutmadı ve kızlarını kendi cihazlarına bırakmadı, ancak Kara Panterler tarafından yönetilen bir günlük kampa yönlendirecek kadar ileri gidiyor. Delphine'den birkaç yaş daha gencim ve San Francisco'dan değilim, ancak tarihi ve coğrafi detaylar doğru ve büyüleyici. Ama daha da iyisi, sadakatlerinden ve düşmelerinden, birbirlerinin cümlelerini tamamlamalarının uyumuna kadar, çok farklı üç kız kardeş arasında zengin bir şekilde tasvir edilmiş ve derinden inanılır bir ilişki var. Küçük kızkardeşi Fern'ın bebek bebeği ve kaderi ve kızların onları gözlemleyen diğer insanları gözlemleme şekli gibi ayrıntılar, Amerika'da genç bir siyah insan olmanın gerçeklerini (sonraki 40+ yılda tamamen değişmemiş gerçekler) ortaya koyuyor! ). İyi düşünülmüş ve güzelce idam edilmiş. Bu herkes için bir kitap.

waiz

Ben Clive Cussler hayranıyım ve Dirk Pitt ve Al Giordino'nun maceralarını merakla bekliyorum. Maceraları seviyorum, araştırma ipuçlarını takip etmeyi ve bu ikisinin günü nasıl kurtaracağını merak etmeyi seviyorum. Ama artık sadece iki değil; harika bir oyuncu Loren, Rudi Gunn, Summer ve Young Dirk. Bu aile tamamen farklı projeleri araştırıyor olabilir ve hala birbirlerine yardım etmek için bir araya gelebilir. Tek itirazım, hikayede hangi Dirk'in deniz mühendisi olarak arkeolojik kazıya yardımcı olduğundan emin olmadığım zamandı. Hangisini anladım ve hemen hikayeye geri döndüm. Eğlence için Clive Cussler ve Dirk Cussler'ın romanlarını tavsiye etmeye devam ediyorum.

waiz

I loved this book. I thought it was very well crafted and thought provoking on several levels, and Allegra Goodman managed to weave together so many characters' stories. A couple of coincidences that were perhaps a bit too fortunate to be totally believable, but the result was super pleasing. She captured unique times and places so well. Highly recommended.

waiz

Pretty good, it was a slow start, but the middle & ending got interesting. I will read the next one.

waiz

I really enjoyed this book its a great story and i look forward to reading the next one...You really get a feel for what Amelia (the ghost) is going through...Reliving what happened to her all the time...and feeling so lonely and isolated with no one to talk to or anything..